Марка

У «Дії» завершилося голосування за марку, присвячену Дню Незалежності. Переможцем було обрано ескіз «Лелека. Воля».

Про це у Телеграмі повідомив т. в.о.міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

«328 788 українців віддали свої голоси в застосунку Дія за голосування національної марки до Дня Незалежності. Переможцем стала робота «Лелека. Воля», яка набрала 103 279 голосів», - йдеться в повідомленні.

Цьогорічна марка присвячена поневоленим, зниклим безвісти та їхнім родинам. Тим, хто щодня чекає на найважливішу зустріч, - повернення додому.

Решта ескізів отримали наступні результати:

  • «Вісниця добра» - 61 112 голосів;
  • «Найжаданіші обійми» - 45 473 голоси;
  • «Серце родини» - 36 874 голоси;
  • «Вишита надія» - 36 218 голосів;
  • «Відлік до зустрічі» - 29 342 голоси;
  • «Ісус» - 16 490 голосів.

Голосування тривало до 24 червня.

Нагадаємо, як писав раніше From-UA.org, у ніч проти 26 червня безпілотники атакували Новомосковськ Тульської області Росії. Однією з цілей став хімічний комбінат Азот.