obmin

Сьогодні, 26 червня, з російського полону звільнено 160 українських військових, усі вони перебували в неволі ще з 2022 року. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на Telegram-канал президента.

Серед звільнених — військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському й Сумському напрямках.

«Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Пам'ятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути — і військових, і цивільних», — додав Зеленський.

фото

скрін

скрін

Нагадаємо, From-UA.org повідомляло, що Міністерство оборони України нагадало алгоритм дій для військовослужбовців після звільнення з полону.