На території тимчасово окупованого Криму паралізовано приміське залізничне сполучення через масштабне пошкодження колій внаслідок нічної детонації. Окупаційна адміністрація змушена терміново зупиняти потяги, поки в мережі публікують кадри повністю зруйнованого полотна.
Кримський плацдарм російських загарбників продовжує втрачати свою логістичну стійкість під акомпанемент потужних нічних вибухів.
Цього разу серйозний удар припав на транспортну артерію півострова в Радянському районі, що призвело до повного зупинення руху приміських поїздів. Масштабна надзвичайна ситуація зафіксована на стратегічній ділянці між роз'їздом «30-й кілометр» і станцією «Краснофлотська». Факт припинення руху транспортних засобів були змушені офіційно визнати представники місцевої пасажирської компанії, підконтрольної окупантам, хоча реальні причини колапсу вони, як завжди, спробували замовчати.
Однак приховати масштаби катастрофи в епоху цифрових технологій біля Керченського мосту не вдалося.
Telegram-канал « Кримський вітер» оперативно оприлюднив кадри з місця події, які наочно пояснюють паніку логістів країни-агресора. В результаті потужних нічних ударів сталеві залізничні рейки були буквально розтрощені на друзки, деформовані та вигнуті вибуховою хвилею. Над місцем пошкодження колій ще довго піднімався густий стовп чорного диму, який перелякані місцеві жителі спостерігали за багато кілометрів від епіцентру.
Мешканці Радянського району масово підтверджують, що провели ніч під звуки потужної канонади та вибухів. Поки профільні служби та партизанський рух з’ясовують, що саме стало причиною такого видовищного знищення інфраструктури, очевидним є одне: залізнична петля на шиї окупаційної угруповання затягується дедалі тугіше. Будь-які спроби Кремля використовувати півострів як стабільну базу постачання фронту натрапляють на регулярну й методичну деконструкцію ключових транспортних вузлів.