Росіяни здійснили масовані атаки на виробничі потужності «Нафтогазу» в Полтавській і Харківській областях — за останні два дні ворог застосував щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також дрони. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на Telegram-канал «Нафтогазу».
Внаслідок атак зафіксовано руйнування.
«Під час перевезення працівників одного з виробничих об'єктів зазнав ушкоджень вахтовий автобус. На щастя, люди не постраждали», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
.png)
Фахівці компанії оцінюють масштаби пошкоджень.
Раніше From-UA.org повідомляло, що президент України Володимир Зеленський підтвердив, що вночі ракети FP-5 «Фламінго» успішно уразили підприємство «Титан-Барикади» у Волгограді.
Крім того, СБУ удруге за місяць вгатили по ключовій нафтоперекачувальній станції «Второво», яка забезпечує пальним Москву та великі нафтобази навколо.