На території Московської області оголосили безпілотну небезпеку — мешканцям рекомендують залишатися вдома. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на Telegram-канал «Осторожно, Москва».
.png)
Жителям рекомендують не підходити до вікон або пройти в укриття. Також можливі перебої в роботі мобільного інтернету.
Раніше From-UA.org повідомляло, що СБУ удруге за місяць вгатили по ключовій нафтоперекачувальній станції «Второво», яка забезпечує пальним Москву та великі нафтобази навколо.
Ми писали, що президент США Дональд Трамп приватно сказав Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" щодо Росії. Україна вважає, що отримала підтримку Білого дому для кампанії, спрямованої на те, щоб змусити Кремль до реальних переговорів.
Зазначимо, що Москва звинуватила лідерів G7 у «накачуванні» президента США Дональда Трампа шкідливими ідеями.