Російські терористи в ніч на 28 червня влаштували черговий ракетний кошмар для мешканців Києва, цілеспрямовано запустивши балістичні ракети по спальних та промислових районах міста.
Одним із головних об’єктів ворожої атаки став знаменитий фармацевтичний завод «Дарниця», розташований на лівому березі столиці.
Вибухова хвиля та уламки пошкодили будівлі підприємства, яке виробляє життєво необхідні ліки для мільйонів українців. Керівництво компанії оперативно відреагувало на інцидент, запевнивши, що, незважаючи на підлу спробу зірвати виробництво, заводи не зупинять свою роботу ні на хвилину.
Член стратегічної ради компанії Катерина Загорій зробила офіційну заяву, підтвердивши факт пошкоджень, але відмовившись розкривати тактичні деталі до завершення роботи спецслужб.
«З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо подробиці щодо характеру пошкоджень чи наслідків», — написала Загорій у Facebook.
На щастя, нічна зміна встигла вчасно зреагувати на сигнали повітряної тривоги та спуститися в укриття, завдяки чому серед персоналу не було жертв та поранених. Водночас у самому Дарницькому районі ситуація вночі залишалася критичною: уламки ворожої ракети спричинили великі пожежі на станції технічного обслуговування та поблизу житлових багатоповерхівок, де вибухотехнікам довелося терміново вилучати нерозірвану боєголовку ракети.
Подібні удари по медичному сектору вже давно стали системною практикою для окупантів, які раніше вже знищували склади великих дистриб’юторів ліків. Однак українські виробники продовжують тримати економічний фронт, демонструючи ворогам повну безсильність їхнього ракетного терору.