зеленые человечки

Російська Федерація й надалі залишається головною та абсолютно непередбачуваною загрозою для європейської безпеки в цілому, намагаючись компенсувати свої поразки на фронті новими провокаціями.

Голова Агентства розвідки Польщі полковник Павло Шота в інтерв’ю авторитетному виданню «Rzeczpospolita» відкрито попередив, що Кремль серйозно опрацьовує сценарії агресії проти східного флангу НАТО. Головною мішенню путінських спецслужб можуть стати країни Балтії, куди Москва планує заслати сумнозвісних «зелених чоловічків» для дестабілізації ситуації.

Польські аналітики наголошують, що Варшава та її сусіди сприймаються Кремлем як кістка в горлі та головна перешкода на шляху до відродження божевільної сировинної імперії.

«Росія систематично висуває червоні лінії, перевіряючи реакцію НАТО. Ціна таких провокацій для Москви є низькою, а реакція Альянсу має насамперед політичний характер, що спонукає до подальшої ескалації», — заявив він.

Для Володимира Путіна нинішня бійня в Україні обернулася колосальним особистим і геополітичним приниженням, через що він остаточно втратив зв’язок із реальністю. Глава Кремля одержимий ідеєю увійти в підручники історії «переможцем», тому польська розвідка закликає союзників готуватися до найгіршого.

Російський диктатор має достатньо ресурсів, щоб затягувати бойові дії ще на кілька років, оскільки абсолютно не зважає на внутрішні втрати. Заради примарної перемоги путінський режим готовий повністю зруйнувати власну економіку, заморозити будь-які соціальні інвестиції та перетворити життя пересічних росіян на безпросвітну злиденність.