20.07.2010 11:17
В распоряжении From-UA оказалось сообщение пресс-службы партии «Фронт змин», согласно которому экс-кандидат в Президенты Украины Арсений Яценюк требует провести проверку одного из украинских коммерческих банков в связи с обращениями граждан.

Приводим полный текст заявления:

«В Україні продовжує панувати банківське свавілля!

Останнім часом до мене звертається величезна кількість громадян, що опинилися у ситуації, яку можна назвати дикою, і ніяк інакше.

Банки викрадають депозити громадян. Причому, найзухвалішим у цій зухвалості є те, що банки викрадають депозити у найбідніших прошарків населення. Тих людей, що захищені найменше! Тих людей, що не в змозі найняти собі адвоката, привернути увагу ЗМІ, чи просто протистояти свавіллю, що чиниться «білими комірцями» окремих банків.

Я звертаюся до керівництва Національного Банку України з проханням провести перевірку діяльності комерційного банку «Південний». Причина - більш ніж поважна - величезна кількість звернень громадян України, які заявляють про те, що керівництво банку викрало їхні депозити!

Ми не повинні допустити повторення історії банка «Надра»!

Якщо перевірка покаже, що діяльність банку законна і ведеться без порушень, я першим принесу вибачення керівніцтву «Південного», і буду закликати громадян відкривати у ньому депозити».

Как сообщалось ранее, банк «Пивденный» был официальным спонсором избирательной кампании Яценюка.