Іван Чайківський – новий голова Тернопільської ОДА
13.03.2015 09:02

Вже місяць минув коли всередині лютого сім нардепів з Тернопільщини подали спільне звернення Петрові Порошенку. Депутати просили призначити голову Тернопільської ОДА.

Народні обранці посилаються на складну соціально-економічну ситуацію в області. Теперішні представники Тернопільської обласної державної адміністрації усвідомлюють тимчасовість своїх посад, тому переважно не виконують своїх обов’язків, а іноді й узагалі діють деструктивно, про що нардепи говорять через звернення до президента. В перших числах березня зверталися до Президента України і низка громадських організацій Тернопільщини. Їх представники пояснюють: занепокоєні, що вже тривалий час в області немає керівника виконавчої гілки влади.

Щоправда в Адміністрації Президента не поспішають із кадровими призначеннями, але здається «лід рушив». Як стало відомо виданню найближчим часом Тернопільщина може отримати власного голову ОДА. В Адміністрації Президента роблять ставку на місцевих. Щоправда малоймовірно, що хтось із обраних від президентського блоку народних депутатів захоче проміняти зручне крісло у Верховній Раді на посаду губернатора. Кандидатурою, яка серйозно розглядається в Адміністрації Президента є знаний тернопільський аграрій, засновник корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський, який як відомо останнім часом зачастив у владні кабінети в Києві.

Нагадаємо, що обласна державна адміністрація не має керівника уже упродовж 4 місяців – з 18 листопада 2014 року. Обов’язки голови Тернопільської облдержадміністрації наразі виконує перший заступник Іван Крисак.