Кім Чен Ин
09.02.2024 12:12

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин продовжує погрожує знищенням Південної Кореї та заявляє, що має на це своє "законне право", повідомляє Bloomberg.

За словами лідера КНДР, правильно називати Південну Корею "головним ворогом", і на підставі цієї законності "її можна атакувати і знищити в будь-який час".

Парламент Північної Кореї скасував закони про економічну співпрацю з Південною Кореєю, вбивши клин між сусідами ще глибше.

Від початку року режим Кіма посилив кампанію тиску на Південну Корею, провівши випробування крилатих ракет, погрозливі висловлювання на адресу Сеула та знесення пам'ятника в Пхеньяні, що символізував надії на об'єднання.

Як зазначає РБК-Україна, протягом останніх тижнів лідер КНДР Кім Чен Ин зробив низку заяв, які свідчать про його бажання та готовність розпочати війну з Південною Кореєю. Зокрема, він закликав зміцнити військово-морські сили країни для "посилення підготовки до війни" та захисту морського суверенітету. КНДР протягом тижня провела три раунди запусків крилатих ракет, у тому числі й тестові випробування нового стратегічного крилатого ракети, що запускається з підводного човна.

ЗМІ пишуть і про те, що Пхеньян має вагому причину не розпалювати конфлікт, оскільки темпи зростання економіки Північної Кореї досягли найвищого рівня майже за десятиліття через продаж озброєнь Росії.

Південна Корея висловила невдоволення Росії через співпрацю з КНДР.

Нагадаємо, що Росія атакувала Харків ракетами виробництва КНДР.