Вибори РФ
12.02.2024 08:58

Російські військові вирішили розтягнути "вибори" президента Росії на тимчасово окупованих територіях України на 3 тижні – з 25 лютого по 17 березня. До того ж окупанти будуть проводити "квартирний обхід", зокрема, на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Про це 24 Каналу заявив депутат Запорізької міської ради Дмитро Кирильчук.

Він наголосив, що це триватиме з 17 лютого по 7 березня. Він додав, що росіяни будуть агітувати.
"Квартирний обхід" буде з агітацією, промиванням мізків людям про цю "надважливість", що "треба йти голосувати, обирати". Дедлайн – до 8 березня.

Тим часом усе менше росіян починає довіряти колаборантам, які під час тимчасової окупації пішли на співпрацю. Ворог обходитиме квартири у супроводі росгвардії.

«Усе більше й більше їх починають перевіряти, витискати. І все фільтрують, який тільки можна трафік і всіх людей, яких вони там окупували й намагаються, зокрема, використовувати»,
– наголосив депутат Запорізької міської ради.

У березні в РФ обиратимуть президента. Російська центральна виборча комісія заявила, що за президента Росії "голосуватимуть" і на тимчасово окупованих територіях України.

Нагадаємо, протягом минулої доби на фронті відбулося 100 бойових зіткнень. Українські військові протягом доби відбили атаки російських сил на вісьмох напрямках.