Війна в Україні
12.02.2024 11:59

Вже в травні 2024 року в Україні завершиться повномасштабна війна і країна повернеться до мирного життя, тому що гаряча фаза війни закінчиться.

Про це сказав астролог Олексій Кириченко на YouTube-каналі "Астро Світ".

Астролог висловив впевненість, що вже скоро Україна забуде про велику війну. Адже, за його словами, для ЗСУ складеться сприятлива ситуація. Це відбудеться вже цьогоріч - наприкінці зими. Саме тоді українці зрозуміють, що почали перемагати.

Однак на повне припинення бомбардувань України варто чекати не раніше літа. Приблизно в цей період Україна і Росія будуть домовлятися про мир, додав експерт.

За словами астролога, від 2025 по 2026 рр вирішаться питання Донбасу і Криму.

Олексій Кириченко впевнений, що всі ці території повернуться під контроль України, але не варто думати, що це буде відразу ж після закінчення бойових дій.

За його словами, очільник Кремля Володимир Путін також перестане тиснути на росіян. Вони самі зможуть приймати деякі рішення.

Тим часом прогнози карпатських мольфарів не погоджуються з таким позитивним прогнозом і кажуть, що українці ще настраждаються. Вони віщують скруту, але зазначають, виграє війну саме чинний президент.

Нагадаємо, за добу Сили оборони ліквідували 790 російських загарбників, знищили 21 бронемашину, 10 танків та шість артилерійських систем окупантів.