Часів Яр
14.05.2024 11:38

У районі Часового Яру на Донеччині ситуація залишається складною, противник не полишає спроб захопити місто.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Дмитро Кожубенко, офіцер секції планування бригади «Рубіж» Національної гвардії України.

За його словами, ворог вже не проводить таких масованих штурмів, як були. Натомість частіше намагається заходити з населеного пункту Іванівське, а також зі сторони Богданівки.

«Але перейти канал у них не виходить, наші мужні захисники Сил оборони відбивають всі спроби. Противник намагається просто стерти Часів Яр авіабомбами. Дуже велика кількість застосування армійської авіації, що дає можливість противнику подавляти наші вогневі позиції. Також застосовує дрони. Але сили оборони роблять все можливе, щоб утримувати свої позиції», — сказав Дмитро Кожубенко.

Окупанти намагаються захопити Часів Яр

Офіцер також розповів, що в районі Часового Яру противник зосередив одні з найпідготовленіших підрозділів з лав десантних військ.

«Також є бригади «шторм z», «шторм б», укомплектовані з ув’язнених. Дані підрозділи часто застосовується як штурмові, тому що їх їм не шкода. Часто їх використовують, щоб виявити позиції або розмінувати територію. У резерві є низка механізованих підрозділів, які ще не задіяні», — додав Дмитро Кожубенко.

Нагадаємо, загальні бойові втрати російських окупантів на 14 травня склали 485 430 осіб. Протягом минулої доби знищено ще 1400 загарбників.