Обстріл
15.05.2024 12:15

Після початку масштабного вторгнення в Україну російські війська почали застосовувати тактику обстрілу рятувальних підрозділів. Під удари потрапляють частини ДСНС у Донецькій, Харківській, Запорізькій та Херсонській областях. Окупанти також використовують тактику повторних ударів. Вони спеціально повторно атакують обстріляні кілька хвилин тому об'єкти, коли туди прибувають поліція і рятувальники.

Сьогодні, у ДСНС України повідомили, що російські окупанти обстріляли пожежну частину у Миколаївці Донецької області.

"У Донецькій області внаслідок обстрілу пошкоджено пожежно-рятувальну частину. Вчора ввечері ворог завдав удару по місту Миколаївка Краматорського району", - йдеться у повідомленні.

Вибуховою хвилею та уламками було пошкоджено скління та конструкцію віконних отворів, двері, в’їзні ворота гаража пожежно-рятувальної частини та ворота у двох будівлях боксів.

На щастя, особовий склад та пожежно-рятувальна техніка не постраждали.

У Донецькій області напружена ситуація. Росіяни продовжують намагатися захопити регіон. Українські захисники стримують натиск росіян, які б'ють, зокрема, і по мирних жителях.

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляють, що мешканці Донецької області можуть безкоштовно евакуюватися до західної частини України. Йдеться про Волинську область, яка тепер приймає вимушених переселенців. До цього людей вивозили в Рівненську область.

Зазначимо також що після початку масштабного вторгнення в Україну російські війська почали застосовувати тактику обстрілу рятувальних підрозділів. Під удари потрапляють частини ДСНС у Донецькій, Харківській, Запорізькій та Херсонській областях. Окупанти також використовують тактику повторних ударів. Вони спеціально повторно атакують обстріляні кілька хвилин тому об'єкти, коли туди прибувають поліція і рятувальники.