Російські військові
10.06.2024 10:38

Тривають бойові зіткнення на півночі Харківської області, зокрема, в районі Вовчанська відбулося два бойових зіткнення.

Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин.

«За минулу добу відбулося 10 бойових зіткнень. У районах населених пунктів Стариця і Вовчанськ, зокрема, були бої. І вже на ранок є два бойових зіткнення, які тривають поблизу Вовчанська. ЗСУ протистоять там ворогу», - сказав він в ефірі національного телемарафону.

Водночас представник ОСУВ «Хортиця» уточнив, що за деякими даними противник здійснює перегрупування своїх військ уздовж кордону.

«І на підтримку своїх дій ворог намагатиметься застосовувати стару тактику виставлення загородзагонів із числа особового складу підрозділу «Ахмат», а також є певні переміщення підрозділів у районі лінії держкордону. Це підрозділи російської армії, повітряно-десантних військ, 11-го і 44-го армійських корпусів», - сказав він.

При цьому, відповідаючи на запитання про залучення противником резервів, Волошин сказав: «Є інформація, що задіяні резерви, а також є інформація, що з території Херсонщини перекидаються певні підрозділи для посилення дій на півночі Харківщини».

Нагадаємо, на Харківщині російський окупаційний контингент намагався прорвати лінію оборони в районі Вовчанська, Липців та Глибокого на Харківському, а також біля Піщаного та Греківки на Куп'янському напрямку.