Вибух
18.06.2024 09:38

У тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи. Російські загарбники перекривали Кримський міст.

Про це повідомляє Telegram-канал «Кримський вітер» та місцеві пабліки.

О 0:08 за київським часом окупанти перекрили Кримський міст. У Керчі сили ППО начебто відпрацювали по безпілотнику. Також повідомлялося про небезпеку застосування БпЛА у Севастополі.

О 0:33 повідомили, що у військових частинах Севастополя та Сімферополя лунає тривога, а о 0:38 - що з аеродрому «Бельбек» піднято авіацію.

О 0:39 моніторингові канали повідомили про знищення ракети над Чорним морем. Тим часом очевидець зафільмував рух безпілотника у Сімферопольському районі.

О 0:47 пабліки повідомили про відкриття Кримського мосту.О 1:21 українські пабліки повідомили про вибухи у тимчасово окупованому Севастополі.

Кримські пабліки повідомляють про вибухи в районі Стрілецької бухти Севастополя. Очевидці повідомили, що в бухту навідався морський дрон.

Нагадаємо, російські окупанти, судячи з усього, перекидають підрозділи з Донецької області на Харківський напрямок на тлі контратакуючих дій Сил оборони України. При цьому на фронті фіксується просування противника в районі Сіверська, Часового Яру та під Авдіївкою.