Спека
10.07.2024 17:49

Сильна спека в Україні триває і триватиме, попереджає синоптик Наталка Діденко в Телеграм.

Вона зазначила, що максимальна температура повітря становитиме +33+39 градусів, на півдні, сході та в більшості центральних областей +40 і вище. Навіть нічна температура повітря буде дуже високою, +20+25 градусів.

Завтра, 11 липня, в Україні переважатиме суха погода.

Сьогодні ввечері локальні дощі та грози можливі вздовж смуги від Сумщини через Черкащину, Київщину до Вінниччини. Локальні грозові дощі пройдуть найближчої ночі на північному сході, у центрі України. Проте ці маломасштабні вологі осередки мало вплинуть на загальну спекотну суху метеокартинку.

У Києві сьогодні ввечері є ймовірність дощу з грозою, дещо посилиться північно-східний вітер, який дасть хоча б трохи протягів від стоячого повітря.

Завтра, у четвер, в столиці - суха спекотна погода з температурою повітря +32+34 градуси.

"Пік спеки очікується з 12 по 15 липня", підкреслює синоптик

"Ви самі все знаєте, але все ж не забувайте тримати в запасі воду, старшим людям без особливої потреби не бажано виходити на вулицю, обов'язково одягайте простору легку одежу з натуральних тканин, перевірте контакти сімейного лікаря, занурюйте періодично руки по лікоть у прохолодну воду, подбайте про тварин, поливайте ввечері квіти, затіняйте вікна", - пише Наталка Діденко.

Зазначимо, у ДСНС також попередили, що до 40-41° очікується у південних, східних, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях впродовж 11-15 липня, 35-38° ха прогнозами синоптиків буде в інших регіонах.