Робота у Польщі
16:44

Наступного року ринок праці Польщі відчуватиме гостру потребу у працівниках, особливо серед українських біженців. Як повідомляє Gremi Personal , залежно від кваліфікації, їм пропонуватимуть вакансії з оплатою до 4 тисяч доларів.

Робота для некваліфікованих працівників

Ті, хто не має спеціальної підготовки або знань польської мови, зможуть знайти роботу на складах одягу, аптечних та поліграфічних складах, а також у виробництві харчових продуктів. Середня зарплата на таких позиціях становитиме від 1100 до 1400 доларів на місяць. Вакансії для некваліфікованих працівників залишатимуться популярними, оскільки попит на цих фахівців залишається стабільно високим.

Попит на висококваліфікованих працівників

У 2025 році значно зросте попит на висококваліфікованих фахівців. Найбільш затребуваними спеціалістами будуть менеджери з аналітичними навичками, фахівці з продажів, фінансисти та бухгалтери. Для цих позицій знання польської мови є обов’язковим, а зарплата може сягати до 4 тисяч доларів.

Гнучкість та аналітичне мислення — важливі навички

Як зазначає віцепрезидентка Gremi Personal Лілія Терещенко, польський бізнес активно конкурує за фахівців, які здатні гнучко адаптуватися до нових умов та шукати нестандартні рішення. Особливо цінуються ті працівники, які вміють аналізувати дані, передбачати зміни ринку та приймати обґрунтовані рішення.

«Найбільше цінуються фахівці з аналітичним мисленням, які можуть оперативно адаптуватися до умов ринку. Це люди, які не просто працюють за шаблоном, але активно шукають нові підходи та рішення, розуміючи поточні і майбутні потреби ринку», — зазначає Терещенко.

Конкуренція за фахівців

Ринок праці в Польщі швидко змінюється, що вимагає від працівників гнучкості та вміння реагувати на динамічні виклики. Саме такі навички допоможуть працівникам досягати успіху та бути затребуваними на ринку праці в довгостроковій перспективі.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада України підтримала правку, яка скасовує заплановане підвищення зарплат прокурорам у 2025 році на 3 мільярди гривень. Це рішення було ухвалене під час голосування поправок до проєкту державного бюджету на 2025 рік у першому читанні.