Микола Фрич
25.04.2023 14:56

Тридцятирічний син судді Київського апеляційного суду Тетяни Фрич мандрує розкішними курортами, де організовує еротичні фотосесії. Про це написав Telegram-канал «Ключник», оприлюднивши деталі життя та фото Миколи Фрича.

«Хлопець призовного віку зараз подорожує у Дубаї, Лос-Анжелесі, Майамі… де веде зовсім нескромний спосіб життя, вдягаючись у тяжкий люкс», - йдеться у повідомленні.

фото Миколи Фрича

фото Миколи Фрича

Так, на сторінці молодого чоловіка в Instagram був помічений цілий автопарк, який він використовував для подорожей Україною: Tesla, Ford F-150 Platinum та Jaguar. За кордоном Микола Фрич також веде розкішне життя, з’ясував Telegram-канал.

Микола Фрич

«Навряд чи на це Микола заробив фотографією. Тут треба дякувати мамі, що "зробила" репутацію на справі проти нардепа Гео Лероса, якого виключили з фракції "Слуга народу" за критику Офісу Президента», - повідомляє «Ключник».

Тетяна Фрич

Там нагадали, що депутата підозрюють у хуліганстві через інцидент у Верховній Раді, через що його навіть відсторонили від участі у засіданнях парламенту. Тоді Лерос показав середній палець президенту Зеленському, а перед цим неодноразово звертав увагу на можливий корупційний вплив голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

«Саме суддя Фрич за "рекомендацією" Єрмака відхилила апеляцію захисників Лероса», - зазначає Telegram-канал.