У російській Пермі після удару безпілотників і пожежі пішов «чорний дощ»

У Пермському краї Росії зафіксували атаку на лінійну виробничо-диспетчерську станцію «Перм», яка входить до системи транспортування нафти, пише ASTRA.

За даними аналітиків відкритих джерел, відео очевидців зняті з різних точок у місті Перм — зокрема з вулиці Пушкіна, приблизно за 30 кілометрів від об’єкта, а також із траси біля села Култаєво — орієнтовно за 9,5 кілометра від станції.

Губернатор Пермського краю Дмитро Махонін підтвердив атаку безпілотника на одну з промислових площадок у Пермському муніципальному окрузі. За його словами, працівників евакуювали, постраждалих немає, однак на об’єкті виникла пожежа.

Повідомляється, що у Пермі після удару безпілотників і пожежі випав «чорний дощ».

Як зазначає видання, лінійна виробничо-диспетчерська станція «Перм» належить російській державній компанії «Транснєфть». Такі станції використовують для прийому, зберігання та перекачування нафти магістральними трубопроводами.

Нагадаємо, що російський диктатор Володимир Путін вперше прокоментував критичну ситуацію в Туапсе, де після ударів українських дронів палає нафтобаза. Незважаючи на визнання ризику екологічної катастрофи, він поспішив заявити про відсутність реальних загроз, посилаючись на слова місцевої влади.

Поділитися у Facebook
Останні новини