У Пермському краї Росії зафіксували атаку на лінійну виробничо-диспетчерську станцію «Перм», яка входить до системи транспортування нафти, пише ASTRA.
За даними аналітиків відкритих джерел, відео очевидців зняті з різних точок у місті Перм — зокрема з вулиці Пушкіна, приблизно за 30 кілометрів від об’єкта, а також із траси біля села Култаєво — орієнтовно за 9,5 кілометра від станції.


Губернатор Пермського краю Дмитро Махонін підтвердив атаку безпілотника на одну з промислових площадок у Пермському муніципальному окрузі. За його словами, працівників евакуювали, постраждалих немає, однак на об’єкті виникла пожежа.
.png)
Повідомляється, що у Пермі після удару безпілотників і пожежі випав «чорний дощ».
Як зазначає видання, лінійна виробничо-диспетчерська станція «Перм» належить російській державній компанії «Транснєфть». Такі станції використовують для прийому, зберігання та перекачування нафти магістральними трубопроводами.
Нагадаємо, що російський диктатор Володимир Путін вперше прокоментував критичну ситуацію в Туапсе, де після ударів українських дронів палає нафтобаза. Незважаючи на визнання ризику екологічної катастрофи, він поспішив заявити про відсутність реальних загроз, посилаючись на слова місцевої влади.