У Слобідському районі Харкова вранці 2 червня чоловік зазнав тяжких поранень після того, як підійшов до збитого ворожого безпілотника, щоб сфотографувати його. У дрона спрацювала бойова частина. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на Суспільне Харків.
Як розповів директор міського департаменту з питань надзвичайних ситуацій Богдан Гладких, сили протиповітряної оборони збили безпілотник типу «Шахед» над Слобідським районом Харкова. Дрон упав на відкриту територію та спочатку не спричинив пошкоджень.
За його словами, через деякий час до уламків підійшов чоловік, який бачив збиття дрона. Коли він наблизився, щоб оглянути та сфотографувати його, відбулася детонація бойової частини. Постраждалого у тяжкому стані госпіталізували.
Місцевий житель Сергій розповів, що дрон упав на пустир біля гоночної траси. За його словами, чоловік підійшов до уламків, щоб зробити фото, після чого стався вибух. Постраждалого доправили до лікарні з тяжкими травмами, зокрема розірваною ключицею та пошкодженням стегна.
У міському департаменті наголошують, що у разі виявлення уламків або підозрілих предметів категорично заборонено до них наближатися. Слід одразу телефонувати за номерами 101, 112 або 102. Фахівці вибухотехнічної служби виїжджають на місце та проводять розмінування.
Нагадаємо, From-UA.org повідомляло, що херсонців попередили про мінування Бериславського шосе.