Шебекино

У мережі з’явилися яскраві кадри чергової зразкової утилізації військової інфраструктури окупантів безпосередньо на території Бєлгородської області. Оператори українських ударних безпілотників виявили та майстерно атакували велику базу з паливом у багатостраждальному Шебекіно.

На території цивільного підприємства «Тодіса» пролунав потужний вибух; росіяни цинічно експропріювали його склади з паливно-мастильними матеріалами для потреб своїх військових. Цей об’єкт був ключовим вузлом постачання і забезпечував паливом техніку 127-го полку та 128-ї бригади ЗС РФ, які ведуть агресивні дії на цьому оперативному напрямку.

Після влучного удару дрона-камікадзе на об’єкті миттєво спалахнула величезна пожежа, яка повністю знищила всі споруди разом із величезними запасами дефіцитного палива.

Цей удар виявився настільки болючим і своєчасним, що викликав справжню істерику та взаємні звинувачення серед російських військових і місцевих пособників.

«Тут, с#ка, і так проблеми з паливом, але якесь же с#рце все зібрало в одному місці й дочекалося», — йдеться в коментарях до опублікованого відео.

Через регулярні удари по нафтопереробних заводах у Росії армія агресора вже давно відчуває гостру нестачу бензину, а втрата прикордонної бази остаточно паралізувала їхню логістику. У коментарях до опублікованого відеоролика, де зафіксовано пекельне полум’я на місці складу, самі росіяни не стримують емоцій і лають власне безладне командування, яке примудрилося підставити під український удар усі залишки пального.