акція
30.03.2024 11:06

Сьогодні, 30 березня, о 20:30 стартує акція – Година Землі. Це міжнародна подія, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF.

Година Землі

По всій планеті люди на одну годину символічно вимикають світло та електроприлади, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.

Година Землі – це більше, ніж просто одна година, і стосується вона не тільки електрики.

Уперше акцію було проведено у Сіднеї (Австралія) у 2007 році. З того часу до акції долучилися активісти з понад 170 країн. Організатори звертають увагу, що вимкнення світла на Годину Землі надихає та є символом прироохоронного руху в усьому світі. Вимикаючи світло на годину, учасники вимикають світло щоразу як виходять із кімнати. А саме з таких невеликих щоденних дій складається вирішення глобальних екологічних проблем.

Справжня запорука успіху Години Землі — прихильність людей до планети. Саме вона сприяє створенню довгострокового екологічного та соціального впливу. З кожним роком глобальний рух стає все потужнішим.

Логотип акції «60+» – наголошує на необхідності щоденної економії електроенергії, збереження навколишнього середовища та ощадливого використання всіх природніх ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату.

Нагадаємо, війна в Україні посилює проблему зі змінами клімату та створює "велику групу загроз".