Немає світла
18.05.2024 20:19

У неділю, 19 травня, у двох областях України, можливі аварійні відключення електроенергії, попереджає "Укренерго".

Відключення світла

В Полтавській та Харківській областях завтра можливі аварійні відключення світла. В компанії попередили, що це стосуватиметься як промисловості, так і побутових споживачів.

Причина відключень - проведення ремонту на енергооб'єктах після ударів, які сталися 18 травня.

Зазначимо, що в результаті російських ударів по українських енергетичним об'єктам в Україні спостерігався значний дефіцит енергетики. Ситуація погіршилась цього тижня, коли через похолодання українці почали споживати більше енергії на обігрівальні прилади.

Ми писали, що Кабімін України доручив Міністерству інфраструктури та Фонду енергоефективності разом із місцевими керівниками пропрацювати програми забезпечення мінімальної енергетичної незалежності громад та окремих багатоквартирних будинків.

«Має бути забезпечено роботу ліфтів, помп для водопостачання на верхні поверхи. Окрема робота по генераторах та сонячних панелях», - заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Відключення світла в Україні можуть тривати до початку осені.

Зазначимо, що українцям рекомендується завжди бути готовими до відключення електроенергії. Міністерство внутрішніх справ України нагадало громадянам про правильне використання генераторів.

Нагадаємо, сьогодні вночі, 18 травня, російські окупанти атакували 2 об'єкти енергетичної інфраструктури у східному та центральному регіонах країни.