Трамп
18.06.2024 07:57

Колишній президент США Дональд Трамп у приватних розмовах висловлює розуміння важливості надання військової допомоги Україні, хоча публічно його риторика може відрізнятись.

Про це повідомила сенатор від Республіканської партії Джонні Ернст у розмові з журналістами видання Bleeding Heartland.

Вона зазначила, що під час обговорення питань, пов'язаних із підтримкою України, Трамп часто зберігає мовчання, але в особистих розмовах визнає правильність рішення щодо постачання зброї. Сенатор наголосила, що екс-президент вважає це необхідним кроком.

Востаннє Ернст зустрічалася з Трампом 13 червня під час обіду з республіканцями у Сенаті США. Тоді, крім обговорення стратегії партії на майбутніх виборах, політики торкнулися й інших важливих тем.

Сенатор, яка входить до сенатської групи з питань України, відзначила свою впевненість, що США продовжать підтримувати Київ навіть у разі, якщо республіканці матимуть контроль над верхньою палатою Конгресу. Ернст активно виступає за подальше надання військової допомоги Україні та нещодавно зустрічалася з президентом Володимиром Зеленським у складі двопартійної делегації.

Варто зазначити, що публічні заяви Дональда Трампа щодо України та війни часто мають критичний характер. Він неодноразово обіцяв "завершити війну за 24 години" і погрожував припинити фінансування.

Нагадаємо, Володимир Зеленський зробив низку заяв під час пресконференції за результатами саміту миру у Швейцарії. Президент України назвав умову для переговорів з російським президентом Володимиром Путіним.