Сили оборони України знищили модернізований зенітний ракетно-гарматний комплекс російських загарбників «Панцир-С2» на Запорізькому напрямку.
Про це Департамент активних дій Головного управління розвідки Міністерства оборони України повідомив у Телеграмі.
Росіяни намагалися сховати свій ЗРГК у підземному укритті, але безпілотники Департаменту активних дій відпрацювали так, що той вигорів ущент.
Нагадаємо, як писав раніше From-UA.org, російські війська проникли до Костянтинівки, найважливішого опорного пункту для решти Донбасу, і загрожують взяти місто під контроль.