Російська влада посилює примусову мобілізацію серед боржників і колишніх ув'язнених – у такий спосіб Кремль намагається компенсувати критичний дефіцит особового складу.
Про це повідомляє партизанський рух "Атеш".
За даним "Атеш", Кремль спустив регіонам жорсткі плани з набору контрактників, через що місцева влада почала активніше вишукувати тих, кого найпростіше залякати і позбавити вибору.
«Агенти "Атеш" із різних регіонів Росії фіксують різку активізацію роботи місцевих військкоматів та силовиків на цьому тлі», - йдеться в повідомленні.
Йдеться насамперед про чоловіків із великими боргами, які перебувають у базах судових приставів, а також про колишніх ув'язнених під адміністративним наглядом. Цих людей масово затримують і під жорстким тиском, зокрема через погрози новими кримінальними справами, змушують підписувати контракти зі збройними силами Росії.
Як повідомляє "Атеш", ця хвиля стала наслідком рекордних втрат окупаційних військ на фронті та критичного дефіциту особового складу – наявні темпи рекрутингу більше не покривають втрати.
До слова, нещодавно російські ЗМІ також повідомили, що в Пензі та навколишніх райцентрах пройшли масові облави на чоловіків, які не стали на військовий облік.
Нагадаємо, як писав раніше From-UA.org, Сили оборони України знищили модернізований зенітний ракетно-гарматний комплекс російських загарбників «Панцир-С2» на Запорізькому напрямку.