mist

У тимчасово окупованому Генічеську після атаки безпілотника обвалилася частина конструкцій мосту, що з'єднує місто з Арабатською стрілкою. Про це повідомляє From-UA.org з посиланням на Telegram-канал «МОСТ: ХЕРСОН».

скрін

Судячи з оприлюднених фото, після пошкодження мосту утворилася діра в проїжджій частині, в яку впав автомобіль.

Офіційної інформації окупаційної влади щодо атаки наразі немає.

Нагадаємо, From-UA.org повідомляло, що ЗСУ вдарили по трьох мостах, які ворог використовує для перекидання військ.