Юліє Володимирівно, захистіть свою доньку від нового Остапа Бендера!

...керівництва просто жирують за партійні гроші! Устриці, літаки бізнес-класом, п'ятизіркові готелі, віп-супроводження під час безкінечних закордонних відряджень - і ніяких компромісів!

Одні лише телефонні дзвінки з мобільного телефону Григорія Немирі під час його постійних закордонних відряджень сягають за місяць до 60 – 70 тисяч гривень!!! Йому радять в бухгалтерії БЮТ і навіть колеги з керівництва партії - Григорію Михайловичу, перейдіть на «тревел-сім», це дозволить скоротити витрати на телефонні дзвінки утричі - але ні! Як так, людина із замашками на головного опозиційного дипломата, буде телефонувати з номеру якоїсь там компанії дешевого зв'язку... Немиря відмовився. Як і відмовився літати не бізнес-класом, а як звичайні українські громадяни, чи жити не в п'яти чи чотирьох зіркових апартаментах. Справа міжнародного засудження української влади вимагає серйозних інвестицій, тож на Немирі економити не можна. Тим більше - на його обідах чи вечерях. Під устриці ж інформація про «антидемократичний режим» засвоюється краще!

А про такі речі, як заплатити декілька тисяч доларів за сніданок з Обамою у шатрі на 5 тисяч осіб - хто посміє заперечувати. Тим більше, що їхатиме Немиря не сам, а супроводжуватиме Євгенію Карр-Тимошенко. Саме опіка над Євгенією стає зараз основною функцією і козирем у Немирі. Це ж приємно і почесно - возити доньку Тимошенко по світах, забезпечуючи їй, так би мовити, дипломатичний супровід. Або точніше було б сказати - надаючи ескорт-послуги. І, судячи з того, як упевнено мається колишній віце-прем'єр у цій ролі, він був ніби народжений для неї. Словом, людина знайшла нарешті себе.

У цьому новому амплуа Немиря до болю нагадує безсмертного «великого комбінатора» Остапа Бендера: «Когда я был очень молод, очень беден и кормился тем, что показывал на Херсонской ярмарке толстого, грудастого монаха, выдавая его за женщину с бородой ..».

Немиря вже далеко не молодий, очевидно, далеко не бідний і годуватися йому, треба думати, є чим. Тож навіщо, питається, йому опускатися до такої моральної ницості, як возити по світу доньку Тимошенко і торгувати її людським горем?

Щире і по-людськи зрозуміле почуття доньки, матір якої опинилася у в'язниці, політизувати і використовувати як інструмент задля досягнення своїх політичних цілей - хіба це не свідчення моральної потворності і ницості - заробляти і забезпечувати собі добробут на чужому дитячому горі? Чи це - просто звичайна українська політика?

Немиря в ній, все більше посилюється, використовуючи Євгенію і всередині, і за кордоном. Адже їй значно більше повірять, ніж Немирі.

Її голос, мабуть, тремтів від хвилювання. І це було щире хвилювання. Сенатори їй, у кожному разі, повірять. І тоді наступить «зоряна мить» Немирі. Він візьметься за розчулених сенаторів в кулуарах. І вони пообіцяють йому... санкції проти української влади, чи то пак - режиму. І Немиря розповість нам про це згодом з телевізора. З почуттям гідно виконаного морального і політичного обов'язку розповість, радісно і переможно зблискуючи скельцями окулярів.

Це ж так просто - поспекулювати на людській біді дочки ув'язненої людини і зобразити рідну країну у вигляді монстра!

Обплювувати - це ж не реформи робити. По Вашингтонах їздити - це ж не у Жмеринку чи Бердичів. У рідних регіонах треба з людьми зустрічатися і пояснювати чому уклали контракт, за яким Україна платить Росії за газ більше, ніж Німеччина. А американців скільки ми платимо за газ цікавить мало, а от за демократію поборотися - це будь ласка. Тому зірвати аплодисменти і заодно отримати декілька мільйончиків допомоги на боротьбу з режимом - це просто. Сказано ж, «заграніца нам поможєт!»

Хоча - що таке ці копійки з-за кордону, якщо незабаром пора жнив в Україні! Жовтневі вибори, можливість включити в список людей, які заради депутатського мандату готові поповнити партійну касу. І заодно - контролювати цю касу, оскільки партійний бос, ім'ям якої спекулюють, зараз не у стані відслідковувати потоки. Ось тут ми і знаходимо справжні причини вояжів Немирі та його тісного опікунства над донькою колишнього вождя партії - боротьба за перше місце і звільнене місце лідера БЮТу. Немиря вже тривалий час послідовно поширював свій вплив у партійних структурах БЮТ, наполегливо проштовхував свій імідж як послідовного і принципового тимошенківця, впізнаваного у світі. Зараз, коли з дня на день постане питання про те, хто очолить список у важких умовах відсутності лідера, хто як Немиря буде найкращим претендентом? Хіба можуть порівнятися з ним кожемякіни чи турчинови? Хіба з кимось з них вітаються президенти чи канцлери великих держав? Тим більше - почесний опікун і суфлер доньки Її величності!

Ось так і з'являються на світ нові лідери та вожді. Послідовно, крок за кроком, труп за трупом. Головне - результат. А переможців не судять. Хоча, як показує історія, сценарії можуть бути різні. Можливо, Вашингтон, а можливо й Ріо-де-Жанейро. На пару з Бендером...
Автор: Юрко Прокопенко
Поделиться в Facebook
Последние новости