Алкоголь з пакетів, селфі і всі свої: чим насправді займаються депутати в Раді
08.07.2018 13:59

Про робоче життя депутатів розповіла журналіст Анна Стешенко для видання LB.ua. Як з’ясувалося, робота в парламенті передбачає не тільки читання законів і голосування за них, але і бійки в перервах, словесні перепалки, обіди під прицілом камер, жарти і навіть флірт.

Журналістка зазначає, що потрапити в саме «серце» Верховної Ради – зал засідань – можуть тільки люди з мандатами або технічний персонал. Це правило жорстко регулюється охороною, яка не допускає в приміщення сторонніх.

Сам зал нардепи прозвали «акваріумом», розповіла журналістка. Справа в тому, що прямо над своєрідним «амфітеатром», де засідають парламентарі, знаходиться ложа преси, з якої журналісти можуть спостерігати за народними обранцями.

Спостерігаючи за депутатами, можна помітити, що навіть найзатятіші «вороги» із задоволенням спілкуються один з одним, забувши про політичні розбіжності: у Раді всі свої.

Під час роботи нардепи не забувають і про свій комфорт: вони часто влаштовують перекушування прямо на робочому місці, абсолютно не соромлячись можливого спостереження.

При цьому поведінка деяких нардепів після таких «перекусів» здається трохи дивним. Так, Дмитра Добкіна навіть запідозрили в прийомі деяких речовин після того, як він випив «водички» в залі, а потім почав вести себе дивним чином.

Журналістка також згадала курйозний випадок, який стався ще за часів «правління» Віктора Януковича. Тоді депутати відзначали день народження «регіонала» Нестора Шуфрича прямо в залі, розпиваючи при цьому алкоголь з паперових пакетів.

Ще однією характерною особливістю парламентаріїв можна назвати їх надзвичайну «зацікавленість» багатотонної люстрою Ради. Справа в тому, що під час засідань багато парламентаріїв раз у раз звертають змучений погляд вгору, ніби-то вдивляючись в стелю.

Серед інших розваг депутатів можна назвати читання газет або книг, колективні Селфі і «зависання» в телефоні. При цьому нардепи активно перемовляються між собою і весело сміються.